ÇAĞLAYAN'DAN 65 YAŞ ÜSTÜNE SEVGİ SEPETİ

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan'dan, pandemi sürecinde evlerinden dışarı çıkamayan 65 yaş üstü büyüklerimize anlamlı davranış.

ÇAĞLAYAN'DAN 65 YAŞ ÜSTÜNE SEVGİ SEPETİ

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, pandemi tedbirleri kapsamında günlerdir sokağa çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlara, Ramazan Bayramı öncesi 'Sevgi Sepeti' dağıttı.

Mahallelerde kapı kapı dolaşan Ak Parti Merkez İlçe başkanı Mustafa Çağlayan, bu anlamlı etkinliği sosyal medya hesabından paylaşırken, içinde bayram için çikolata bulunan 'Sevgi Sepeti'ne, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mesajının da bulunduğu bir kart yer alıyor.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan bu etkinliği sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı; "Ak Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığı olarak, Birazcıkta olsa, GÖNÜLDE HOŞLUK,YÜZDE TEBESSÜM olsun diye... Bugün 65 yaş ve üstü büyüklerimizin huzuruna; ellerimizde sevgi sepeti ile gittik. Kimisi kapısını açtığında karşılaştı,kimisi ise daha kapıya koymadan bizi yakaladı. Ama hepsi bir anlık şaşkınlık ve hatırlanmanın verdiği mutluluk ile gülümsedi. Covid-19 mücadelesinde evlerinizde sıkıldınız,daraldınız. Kurtuluş yakın. Bayramın habercisi Arife'den önce geldik... Bayramlar yakın, dedik. Çiçek,Şeker,Maske ile birlikte umut ve dua dağıttık...Cumhurbaşkanımızın derin muhabbet ve selamını ilettik. İyi ki varsınız... Baş Tacımızsınız."

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep yavuz
Zeynep yavuz - 5 ay Önce

Ak partiyi her zaman taktir etmişimdir ben 83 yaşindayım bu süreçte bütün kurallara uydum esas takdiri ben hak ettim ama bir ilgili çıkipta bir tesekkür bile yok ne bayram sepeti

Nurşen civan
Nurşen civan - 5 ay Önce

Çok güzel de neden dahayaşlı ve yalnız yaşayan 2 aydır kapılara bakan ilgi alaka bekleyen yaşlılar ziyaret edilmiyor mesela zeynep teyze gibi teşekkürler

SIRADAKİ HABER