"Burhan Koyu’ya sahip çıkmayacağım"

"Burhan Koyu’ya sahip çıkmayacağım"
Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Eğitim-Sen Zonguldak Şubesi Başkanı Şahin Ören, Kırmızı çizgim dediği, Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi eski Müdürü Burhan Koyu’nun yanlış yaptığını bundan sonra sahip çıkmayacağını açıkladı.
Şahin Ören’in açıklaması eğitim camiasında ve Türk Eğitim-Sen Sendikadında soğuk duş etkisi yarattı. Burhan Koyu hala kırmızı çizginiz mi? sorusunu yanıtlayan Ören şunları söyledi; “Ben bütün üyelerime sahip çıkarım. Hatalı olduklarında da dur demesini bilirim. Burhan Koyu hata yapmıştır. Burhan Koyu’ya sahip çıkılması gerektiğini de sahip çıktım. Yarın aynı şartlarda yine sahip çıkarım. Ama bundan sonra sahip çıkmam. Burhan Koyu bir takım soruşturmalara sebebiyet verdi. Arkadaşlarının hakkına girdi.”
Burhan Koyu, Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi hakkında 13 ayrı şikayet dosyası hazırlayarak müfettişlerin inceleme yapmasına neden olmuştur. Şahin Ören, okulun mütahitini suçlu bulduğunu söyledi.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 15:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eğitim Gönüllüsü
Eğitim Gönüllüsü - 1 yıl Önce

Sayın: Şahin ÖREN her zaman hata yapmış ve işleri şovmenlik yapmaktır. İşe gelmeyen ve soruşturma sonucu yeri değişen personeli nasıl savunur. İşe gelme yılın büyük bir bölümünü rapor al işe hiç gitme ?? Atama özlük bölümünden işe gelmediği zamanı ve izni dururken mazaret izni aldığın hepsi gün gün dosyasında bulunmaktadır. Memur devam çizelgesi araştırılsın?? Bunun açıklanmasını istiyorum.

SIRADAKİ HABER