Bugün olacak iş mi?

Bugün olacak iş mi?

Zonguldak Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Zonguldak Merkez sahil bandında bulunan parkı boyamak için havanın güzel ve yoğunluğun fazla olması beklenen Cumartesi gününü seçmesi ortaya bu fotoğrafın çıkmasına neden oldu. Normal şartlarda sökülerek atölyelerde pompayla boyanıp kurutulduktan sonra montajlanması gereken oyun parkı ekipmanları fırçayla boyanmaya çalışılıyor. Cumartesi sabah saatlerinde parka gelen çocuklar ve aileleri şaşkınlıklarını gizleyemezken; “Şimdi olacak iş mi?” diye hayıflandılar. İyi niyetle yapılmak istenen çalışmanın yöntem ve zamanlamasının yanlışlığı nedeniyle çocukların boyanmış yerlere değmeden nasıl oynayacağı veya ailelerin çocukları nasıl ikna edeceği merak ediliyor.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2019, 10:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Haber icin haber yapanlara stemli kız
Haber icin haber yapanlara stemli kız - 1 yıl Önce

VAllahi sözüm ona haber icin haber yapanlar...
bizzat yakindan taniyorum bu isi yapan arkadaslari yagmur camur gunes sıcak demeden kac tane park sahil varsa bakim yapip boyadilar gun secip boya yapilmiyor sirayla heryeri guzellestirmeye calisiliyor.. bugun olacak ismi diye hayiflananlar bugunun sırası da bu parkmis bittikden sonraki yorumlarınızı merak ediyorum temiz temiz kullandiginiz zamanki goruslerinizi.. sökülüp takılıp tadilat yapilmasinin kararinida belediye verir siz isinize odaklanin haa ozamanda ne olur du ben soyliyeyim " şok şok şok belediyenin parklari söküldü cumartesi olacak ismi bu cocuklar nerede oynayacak " mı derdiniz insanoglu iste iyi niyetinizi bukadar karanlıkta birakmayin biraz iyi niyet biraz hosgoru biraz saygi..

Haber yapmak icin haber yapanlara stemli kız
Haber yapmak icin haber yapanlara stemli kız - 1 yıl Önce

Hadi bakalım onaylamayin yorumu hadi..

sibel öztürk
sibel öztürk - 1 yıl Önce

yapsalar suç yapmasalar suç ????

Aydın Gezer
Aydın Gezer - 1 yıl Önce

Calişmanın yeri zamanı olurmu akdemirden hizmet göremedik yıllarca Ömer Selim Alan yapınca şaşırdı herkes

ilhan Güney
ilhan Güney - 1 yıl Önce

Zonguldak alışık değildir hizmete, çalışan belediye ye ondan tuhaf gelmiştir size. zonguldak için vakit hizmet vaktidir çalışma vaktidir. Pompayla boyayıp montajı yapılacak denilmiş .o nasıl sökülecek ordan tabanı betonla sağlamlaştırılmış bir oyun aleti .önümüz yaz şimdiden yapılsın ki bu gibi merkezi yerlerdeki tamiratlar Yaza da da rahat rahat kullanma fırsatı bulsun zonguldak halkı

Leyla
Leyla - 1 yıl Önce

Hangi işimiz dogruki

SIRADAKİ HABER