'Bu yapılan bir denemedir'

Yeni trafik uygulaması tepkisine Milletvekili Uçar nokta koydu

'Bu yapılan bir denemedir'

Zonguldak trafiğinin rahatlaması için Zonguldak Belediye Başkanı DR. Ömer Selim Alan ve Zonguldak İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı’nın başlattığı çalışma vatandaşlar tarafından memnuniyet yaratmadı.
Çalışmanın deneme amaçlı olduğunun altını çizen AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, uygulamanın başarı vermemesi durumunda alternatif bir çalışma yapılabileceğini söyledi. Uçar: “Çalışma bir hafta 10 gibi bir süre zarfında denenmek için yapıldı. Trafiğin rahatlaması için çabalanıyor. Bu uygulama tamamen hayata geçecek denilmedi. Belediye ve emniyet bu uygulama fayda sağlamadığı taktirde başka bir alternatif çalışma yapacak. Derdimiz trafiğin rahatlaması, vatandaşa çile vermek değil” dedi.

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ümit yönet
Ümit yönet - 9 ay Önce

Efendim caddenin kapanmasi hem sehir arac trafiginin rahatlamasi hemde sehir ekonomi ve sosyal hayatina katki olmasi nedeniyle gereklidir ayni istiklal caddesindeki uygulama yapilmalidir hic bir maliyetide yoktur.
İse madenci anitini cadde istikametinde 25m otelemekle baslamak gerekir koprunun o ayagi cift yonlu hale getirilip uzun mehmet caddesi gidis istikametine belediye duraklari kaldirilip oraninda gelis trafigine acilmasi gerekir belediye duraklari ugurmumcu kavsaginin en diş bolumune alinmali caddedeki arac trafigi sadece enine gecislere acik olmali taksi duraklari ters cevrilip bekleyen arac sayisi sınırlandirilmalidir gogus hastanesi yolu yine cift yone acilmali park yasagi olmalidir
Saygilar

Gazipaşalı
Gazipaşalı - 9 ay Önce

Neden bunun açıklamasını vekil yapıyor. Başkan neden yapmıyor açıklamayı.

İskele sakini
İskele sakini - 9 ay Önce

Zonguldak halkı deneme yeri mi. Hep aynı durum. Önce iyice çalışırsınız ondan sonra uygularsınız.

Zonguldak
Zonguldak - 9 ay Önce

Sayın vekil biz deneme tahtasımıyız

SIRADAKİ HABER