Belediyeden festival açıklaması!

Belediyeden festival açıklaması!

Zonguldak Belediyesi’nin yapacağını duyurduğu festival iptal edildi. Festivalde Aleyna Tilki ve Ferhat Göçer’in sahne alacağı duyurulmuştu.
Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan festival ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
İŞTE O AÇIKLAMA; “
Vatandaşlarımızın teveccühü ve iradesi ile 31.Mart’ta göreve geldiğimiz Zonguldak Belediyesi’nde, modern Belediyeciliğin gerekliliklerine ilişkin tüm alt yapının oluşturulması, daha mutlu bir Zonguldak için tüm planlamaların yapılması adına gece gündüz demeden yoğun bir gayretin içindeyiz. Yakın gelecekte inşallah bu çabalarımızın sonuçlarını tüm Zonguldak hissetmeye, görmeye, özlediği, beklediği hizmetlere kavuşmaya başlayacaktır. Bu noktada vatandaşlarımızın arzu ettiği, bizimde 31 Mart yerel seçimlerinde dile getirdiğimiz ve çok önemsediğimiz 16. Karaelmas Kültür ve Sanat Festivaline ilişkin olarak, 26 Haziran-1 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek organizasyon planımızı kamuoyu ile daha önce paylaşmıştık. 
Festivale ilişkin komitemizi Nisan ayında büyük hızla oluşturmuş, çok başarılı geçeceğine inandığımız etkinlikleri de kısa zamanda planlamıştık. 
Ancak bu süreçte 27 Mayıs’ta Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından başlatılan ve büyük bir başarı ile devam eden, ancak maalesef şehit haberlerini de aldığımız Pençe Harekâtının toplumumuzun geniş bir kesiminde hassasiyeti artırdığını gözlemlemekteyiz. 
Komitemizce, sürece ve ülke gündemine geniş bir açıdan bakmaya çalışılarak, sınırlarımızda devam eden operasyonlar, siyasi iklim ve toplum hassasiyeti doğrultusunda, meclis üyesi arkadaşlarım ve festival komitemizin ortak kararı ile şu an için festival programımızı iptal etmenin daha doğru bir davranış olacağı tarafımızca değerlendirilmiştir.
Bu karar, Zonguldak’ta eğlenceden müziğe, sanattan kültürel etkinliklere, muhteşem organizasyonlar ile halkımızı buluşturmak için duyduğumuz özlemi ve sabırsızlığımızı çok daha artırdığını ifade ederek tüm halkımıza saygı ve sevgilerimi sunuyor, muhabbetle kucaklıyorum”

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 14:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Menejer67
Menejer67 - 11 ay Önce

Yazık yazık yazık zonguldaga akp tarafından atılan ilk kazık olarak tarihe geçsin ???????????????? şimdi festivalin iptal olmasını sorsalar akplilere cehapeliler derler ????????????????

HALİL BADEM
HALİL BADEM - 11 ay Önce

"Mahalle Yanarken Orospu Saçını Tararmış..." Zihniyetinin yıkılmasına Zonguldak adına sevindim. Duyarlılığın için çok teşekkür ederim Başkanım.

zonguldakli
zonguldakli - 11 ay Önce

Akdeniz sahilleri,Ege sahilleri,ilcemiz Eregli eglencenin kralini yasasin ama biz Zonguldaklilar yas tutalim öylemi?Demek bizim baskan bizi önümüzdeki 5 sene böyle sözlerle avutacak.yazik.Sayin Alan; sizin bu anlattiginiz masala halk dilinde laga luga diyorlar.Laf salataligini birakinda halka dogrulari söyleyin.Zonguldak sizden dik durus bekliyor,ICRAAT bekliyor.ve unutmayin 5 sene cok cabuk gecer.

Zonguldak
Zonguldak - 11 ay Önce

Gecin bunlari.bu memlekette her gun sehit haberi var.muzik yasak edilsin o zaman gec bunlari kardes gec.simdi size soru suya %40 indirim yapacaz dediniz.chp meclis uyeleri bunu meclis toplantisinda oneriye sundular.tum ak partiler nie reddeddiniz.bunkarar meclisten niye gecmedi.hadi anlatin seffaf olun.

SIRADAKİ HABER