Bebek Bakım ve Emzirme Odası’nın açılışı gerçekleştirildi

Zonguldak Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile Terminal Müdürlüğü Hizmet Binasında Bebek Bakım ve Emzirme Odası açıldı.

Bebek Bakım ve Emzirme Odası’nın açılışı gerçekleştirildi

Zonguldak Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile Terminal Müdürlüğü Hizmet Binasına yapılan Bebek Bakım ve Emzirme Odası hizmete girdi. 100 yıl Şehirler Arası Otobüs Terminalinde açılan Bebek Bakım ve Emzirme Odası açılışına Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner, Terminal Müdürü Nazmi Çolban ve doktorlar katıldı.

Açılışta konuşan Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, “Hem annelerimiz, hem yavrularımız için hayırlı olsun. Anne sütünün değerini hepimiz biliyoruz. Terminalimizde böyle bir hizmete ihtiyacı vardı. İlimizde misafir olan ziyaretçilerimiz için çocuk bakımı ve emzirme odası eksikliği olduğunu doktor arkadaşlarımız ve il sağlık müdürlüğünden arkadaşlarımız bizlere illetti. Bunun üzerine biz de müdürümüz ile birlikte hemen düğmeye bastık. Zonguldak’ımıza hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum'' dedi.

İhlas Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER