"Allah benim ömrümden alsın Cumhurbaşkanına versin..."

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun'a ziyaret...

"Allah benim ömrümden alsın Cumhurbaşkanına versin..."

Türk Kızılay'ı Zonguldak Şube Başkanı Nihat Aygün ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun'u ziyaret etti.

Tosun, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyarette AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır da bir konuşma yaparak şunları söyledi;

"Partimiz ve teşkilatımız çalışmalarına devam ediyor. Bir kısmını yeniledik bir kısmı ile devam ediyoruz. Yaptığımız kongre sonucunda Zeki Başkan yeniden başkanlığa seçilmiştir. Bundan sonraki süreçte 2019 seçimlerine odaklanmalıyız. Biz hem burada hem de mecliste çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Meclisin gündemine bu hafta iki torba yasa alınacaktır. İnşallah önemli gelişmeler olacaktır. Allah'ın izniyle halkımıza güzel müjdeler vereceğiz. Yine bu müjdenin arasında asgari ücretin vergiden etkilenmemesi de olacaktır. Ülkemiz zor şartlardan geçiyor. Allah'a şükürler olsun ekonomimizde bir sarsıntıya girmedik. Bu durumda her şeyi öngörüyoruz. Ön gördüğümüz şekilde de ilerliyoruz. İster dışarıda, ister içeride istedikleri kadar aleyhimize çalışsınlar, hepsinin üstesinden geleceğiz ve yolumuza devam edeceğiz. Yolumuzu kimse engelleyemez. Bizde birlik beraberlik ve dirlik olduğu sürece kimse bizim bütünlüğümüzü bozamaz. Biz arkadaşlarımızla birlikte Meclis'te Zonguldak için çalışıyoruz. Kim ne derse desin onlara kulak asmayın. Bizi, kim, ne kadar eleştirirse eleştirsin hiç önemli değil, biz kendimizi biliyoruz. Zonguldak'ın menfaati için ne gerekiyorsa ve ülkemizin menfaati için ne gerekiyorsa biz onu yapıyoruz. Kızılay Şube Başkanına ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kızılay'ı yakından takip ediyorum çok güzel çalışmaları vardır. Zonguldak için çalıştığı gibi ülkemiz içinde çalışıyorlar."

Ardından Türk Kızılay'ı Zonguldak Şube Başkanı Nihat Aygün de ziyarete ilişkin şunları söyledi;

"AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ve yönetimine yeni seçimlerinden dolayı hayırlı olsun ziyaretine gelmiş bulunmaktayız. Sayın vekilimiz de tesadüfen buradaymış. Genç ekip yeni bir yönetim aynı şekilde merkez ilçe başkanımız da öyledir. Hem merkez ilçe hem de İl Başkanını çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz. Kızılay olarak her zaman devletimizin, milletimizin yanındayız. Her zaman devletimizin emrindeyiz. Kızılay olarak fahri başkanımız Cumhurbaşkanımızdır. Talimatlarımızı Cumhurbaşkanımızdan alırız. Onunla birlikte beraber çalışırız. Buradaki teşkilatımız ile birlikte iç içeyiz. Allah onların yardımcısı olsun. 2019 seçimleri Türkiye'nin değil dünyanın seçimleridir. Dünyadaki bütün Müslümanların gözü kulağı Türkiye'dedir. Allah Cumhurbaşkanımıza sağlık ve sıhhat versin. Ben her zaman söylerim Allah benim ömrümden 15 gün alsın, Sayın Cumhurbaşkanımızı versin. Bütün herkesin bu duayı etmesi gerekiyor. Çünkü Cumhurbaşkanımıza Türkiye'deki ve dünyadaki bütün Müslümanların ihtiyacı vardır."

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER