Alaplı'ya geliyor...

Hisarcıklıoğlu, ödül töreni için Alaplı'ya geliyor.

Alaplı'ya geliyor...

Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Alaplı'da düzenlenecek olan "Alaplı Ekonomisine Değer Katanlar" ödül törenine katılacak. 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilecek olan ödül törenine katılmak için 1 Mart Perşembe günü Saat 14.00-16.00 arasında Alaplı'ya gelecek. Hisarcıklıoğlu'nun Alaplı ziyareti ile ilgili bilgi veren Alaplı TSO Başkanı Ocak, "TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun katılımıyla ve "Alaplı Ekonomisine Değer Katanlar" ismiyle düzenlenecek olan ödül töreninde vergi, istihdam, ihracat gibi kategorilerde başarı gösteren firmalara ödül takdim edilecek" dedi

Hisarcıklıoğlu, Kdz. Ereğli'nin yıldızları ödül törenine katılacak 

Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından düzenlenecek olan "Karadeniz Ereğli'nin Yıldızları Ekonomi Ödül Töreni"ne 1 Mart 2018 Perşembe günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da katılacağı belirtildi. 
Kdz. Ereğli TSO tarafından düzenlenecek olan "Karadeniz Ereğli'nin Yıldızları Ekonomi Ödül Töreni" nin 1 Mart 2018 Perşembe günü gerçekleştirileceği açıklandı. Programa ilişkin olarak açıklama yapan Kdz. Ereğli TSO Başkanı Sertan Yalçın şu bilgileri verdi; "Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi odamızın düzenlemiş olduğu "Karadeniz Ereğli'nin Yıldızları Ekonomi Ödül Töreni"ne katılım sağlayacaklardır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu aynı gün Organize Sanayi bölgemizde bulunan Yaşar Tetiker Bulvarı'nın açılışını, sonrasında ise Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odasında Hizmet Binamızdaki Yaşar Tetiker Konferans Salonu açılışını gerçekleştirecektir. Ekonominin Yıldızları Ödül Törenimiz Perşembe günü saat 16.30 ile 18.30 saatleri arasında Gülüç Büyük Anadolu Otel'de gerçekleştirilecektir. Organizasyona tüm üyelerimiz davetlidir."

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2018, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER