Alan'dan '1 Ekim' uyarısı

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Gazipaşa esnafını ziyaret ederek kaldırım işgalinin önlenmesi amacıyla son günün 1 Ekim olduğu uyarısında bulundu.

Alan'dan '1 Ekim' uyarısı

1 Ekim’den sonra kaldırım işgaline devam eden esnafa cezai işlem uygulanacağını söyleyen Başkan Alan, vatandaşların rahat edebilmesi adına bu çalışmayı yaptıklarını belirterek şöyle konuştu: “1 Eylül demiştik esnafların talebi ve okulların açılacak olması sebebiyle kendilerini kıramayarak 1 Ekim’e ertelemiştik. Kaldırım işgalleri vatandaşlarımızı ve bizleri ziyadesiyle rahatsız ediyor. Bazı caddelerimiz esnaflarımız yüzünden o kadar daralmış ki bizde kendilerini uyarıyoruz. Vatandaşlarımızın, yaylarımızın haklarını teslim etmek zorundayız. Bize gelen talep bu yönde. Bizde meclis üyelerimiz, zabıtalarımızla beraber 4 grup halinde, özellikle merkez olmak üzere çalışmalar yürütüyoruz. Esnafımızla sohbet ediyoruz, kendilerine sınırı geçmemeleri gerektiğini söylüyoruz. 1 Ekim’den sonra sınırı geçenlere ceza keseceğimizi söyleyip, tebligatlarını yapıyoruz. İnşallah esnaflarımızda bu konuda duyarlılık gösterecekler, çünkü Zonguldak bizim. Herkes taşın altına elini koyarak fedakarlık yapacak. Şehrimizi inşallah hep beraber güzelleştireceğiz” dedi.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 16:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
suzan şeker
suzan şeker - 12 ay Önce

ulu cami karşısındaki halk manavı kesin rüşvet veriyor.neden mi.41 yaşındayım ben daha kaldırımın yarısına kadar gelmediğini görmedim.kaldırımı komple kaplıyor.ama nedense hiç bir belediye bişey diyemiyor.ozaman sonuç olarak ortaya ne çıkıyor,rüşvet verilmese böyle olurmu hiç.saygılar.

SIRADAKİ HABER