Akdemir Şehit ailelerini ziyaret etti

Zonguldak eski Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun ile birlikte şehit ailelerini ziyaret etti.

Akdemir Şehit ailelerini ziyaret etti

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’a başarılar dileyen eski Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Dere ıslah, Sahil ve Lavuar alanı projelerinin kendisine ait olduğunu söyledi.

Zonguldak Şehit Aileleri Derneğini ziyaret eden bir önceki dönem Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Başkan Mustafa Yorulmaz ve yönetim kurulu ile görüştü.

Başkan Yorulmaz ile çok eskiye dayanan bir dostluğunun olduğunu söyleyen

Zonguldak eski Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; “Değerli başkanımı çok eskiden tanır ve severim. Zonguldak belediye Başkanlığından sonrada ilişkilerimiz ağabey kardeş çerçevesinde devam ediyor. Kendisini uzun zamandır kendisini ziyaret edemediğim için kendimde bir ukde vardır. Özel şartlarımız ve pandemi şartları ziyaretimizi uzattı. Bugün kendisini ziyaret etme fırsatını buldum ve görüş alışverişinde bulunduk. Nazik ziyareti için çok teşekkür ederim dedi.

Uzun; ŞEHİTLER BAŞ TACIMIZ

Zonguldak CHP Merkez ilçe başkanı Ebru Uzun; “Sayın başkanımızı uzun zamandan beri ziyaret edememiştik. Bugün belediye başkanımız Muharrem Akdemir ile birlikte ziyaretimizi yaptık. Şehitler derneği başkanımız ile çok iyi bir diyoluğumuz var. Şehitlerimiz ve şehit ailelerimizle partimizin baş tacıdır. Parti olarak her daim şehit ailelerinin yanındayız. Varsa bir sıkıntıları çözeriz.” ifadesine yer verdi.

Haber: Ekrem Açıkgöz

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2020, 16:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
67forza
67forza - 2 hafta Önce

ya hikaye anlatma hoca hangi vasıfla orayı ziyaret ettin kendi reklamın içinmi gündemde yoksun artık

SIRADAKİ HABER