Akdemir personeliyle vedalaştı

Zonguldak Belediye başkanı Muharrem Akdemir personeli ile vedalaştı. Nikah Salonu'nda düzenlenen veda programında duygusal anlar yaşandı.

Akdemir personeliyle vedalaştı
Zonguldak Belediye başkanı Muharrem Akdemir konuşması esnasında gözyaşlarına hakim olamadı.
31 martt’a görevi sona erecek olan Zonguldak Belediye başkanı Muharrem Akdemir 10 yıldır birlikte görev yaptığı personelinden helallik istedi.
kendisinden yana haklarını helal ettiğini belirten zonguldak belediye başkanı Muharrem Akdemir, personeline iyi çalışmalar dileğinde bulundu.
Akdemir, “Sizlerle beraber yıllarca göre yapmaktan mutlu oldum. Zaman çok önemli. Demokrasinin vazgeçilmez kurulu görevleri zaman içerisinde yapılır. Ve bu bir bayrak değişim midir göre değişim midir. 31 Mart'a kadar görevi miz devam belediyecilik Zonguldak'ta yaştan kolay bir iş değil arkadaşlar,çok zor olabiliyor ama bu zorlukları siz mesai arkadaşlarımls birlikte aştık hep. ben hepinize şahsım ve belediyem adına teşekkür ediyorum.Zonguldak Türkiye'nin ilk şehri Atatürk'ün bize armağan ettiği ve Türk sanayisinde çok önemli bir katkı veren şehirdir Zonguldak. 31 mart'tan sonra görevimi devredeceğim.Aranızdan ayrılıyorum Çünkü ben Zonguldak'ta yaşayacağım.Ben hakkımı sizlere helal ediyorum sizler de bana helal edin.”dedi.
Zonguldak Belediye personeli, kendileri ile vedalaşan belediye başkanı Muharrem akdemir'e ayakta alkışladı.
Zonguldak Belediye başkanı Muharrem Akdemir konuşmasından sonra personelle toplu fotoğraf çektirdi.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 12:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatanaş
vatanaş - 2 ay Önce

Personelinle vedalaştığın gibi Zonguldak vatandaşından da helallık al.Garibanların üstne iyi bidin zengini ihya ettin.Yazıklar olsun sana.

Ali
Ali - 2 ay Önce

Artık defolup git de rahatlıyalım süzme

Zonguldak
Zonguldak - 2 ay Önce

Biseylerde yaptin yapmadin degilde.genel olarak 10 sene akp ye calistin brovo.burada belediye kaybederse senin yuzunden okack.hee kaybetmezsede zonguldak halkinin hakli durusu sebebiyle.yoksa senol sanalda bisey yapacagindan degil.heee diger adaylardan medet umanlar.onlarda bisey yapamayacak.

Emekli balikci s.a
Emekli balikci s.a - 2 ay Önce

Berbat et zonguldagi sorada helallik iste cek git ne guzel is haram zikkim olsu aldigi nefes zarar.denizde bogulursun insAllah

SIRADAKİ HABER