AK Parti'den Kamu-Sen'e ziyaret...

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ve İl Yönetimi, Türkiye Kamu-Sen il temsilcisi Kadir Bacıoğlu’na ziyarette bulundu.

AK Parti'den Kamu-Sen'e ziyaret...

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ve İl Yönetimi, Türkiye Kamu-Sen il temsilcisi Kadir Bacıoğlu'na ziyarette bulundu.

Zeki Tosun ziyarete ilişkin şunları söyledi; "Zonguldak konularında olsun kendisiyle sürekli görüşüyoruz. Her zaman fikir alışverişinde bulunuyoruz. Kendilerini Zonguldak iyi bir görev yaptığını biliyoruz ve takdir ediyoruz. Öte yandan ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Sınırlarımızda PKK'nın DEAŞ'ın terör örgütlerinin yapmış olduğu olaylarda sayın Cumhurbaşkanımızın da talimatlarıyla Mehmetçiğimiz orada bir mücadele veriyor. Teröristlerin kökünü kazımak için mehmetçiklerimiz canla başla mücadele ediyor. Biz barışçıl bir ülkeyiz. Bütün yollar denendi ama baktık olmadı en sonunda kendi güvendiğiniz için oradaki normal halka hiçbir şey olmadan operasyonu yürütmeye çalışıyoruz. İnşallah bunun sonunda biz oradan yüzümüzün akıyla çıkacağız. Vatanımıza da gözü olan bu dünya ülkelerine karşı verdiğimiz bu mücadelede başarılı oradan çıkacağız."

Türkiye Kamu-Sen Zonguldak il temsilcisi Kadir Bacıoğlu'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şöyle dedi;

" Ülkemiz gerçekten çok zor bir durumdan geçiyor. İster zaman söylediğimiz gibi ama siz fakatsızla kinsiz milli birliğin en üst düzeyde olduğu gereken bir dönemdeyiz. Tüm toplum olarak kenetlenmeliyiz. Bu terör örgütlerini hak ettikleri dersi vermeliyiz. Bu konuda herhangi bir tereddüdümüz herhangi bir şüphemiz yoktur. Allah'ın izniyle cephede Mehmetçiğimiz örgütlerine gereken dersi verecektir. Bunun dışında biz sendikacılar olarak kamu kurumlarında tespit ettiğimiz sıkıntıları çözüm noktasında siyasete taşımak da görevliyiz. Her kurumda yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde bizlere yansıyan kurum çalışanları sıkıntılarını siyasetçilerle dönemlerim paylaşıyoruz. Bunların çözümü konusunda da kendimden destek istiyoruz. Zonguldak'ımız hizmet fakir bir şehirdir. Unutulmuş bir görüntüsü vardır. Bu konuda siyasilere normalden fazla görev düştüğünü düşünüyorum. Zeki başkana şehrimizi daha güzel daha yaşanılır bir hale getirmesi için beklentilerimiz vardır. Burada kendisine hayırlı çalışmalar diliyorum." dedi.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Kamu-Sen Zonguldak il temsilcisi Kadir Bacıoğlu'na üzerinde HZ. Muhammet yazan İşlemeli tablo hediye etti.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2018, 09:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER