AK Parti'de kadınlar toplandı

Ak Parti Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman Zonguldak İl Kadın Kolları toplantısı öncesi açıklamalarda bulundu.

AK Parti'de kadınlar toplandı

3 Ağustos'ta Genel Merkez Kadın Kolları Kongresi olduğunu belirten Arıman, kongreye Zonguldak ve tüm ilçelerinden yoğun bir katılım olacağına dikkat çekti. Arıman'ın açıklamaları şöyle:
"Yerel seçimler için start vermiş olacağız"
"Bu gün arkadaşlarımızla haftalık olağan toplantımızı yapıyoruz. Gündem konumuz 3 Ağustos'ta yapılacak Genel Merkez Kadın Kolları Kongresi, 5. Olağan kongremiz. Üst kurul delegelerimizi biliyorsunuz biz de İl Kongremizde belirlemiştik. İnşallah, bir aksilik olmazsa altı otobüs Zonguldak ve ilçelerinden kalkacak ve kongremize katılım sağlayacağız. 3 Ağustos'tan sonra Genel Merkez'de belirlenen yeni yönetimimiz ile birlikte biz de yerel seçimler için start vermiş olacağız. İnşallah güzel bir kongre olur ve genelde kongrelerimize Cumhurbaşkanımız da katılıyor. Biz de bu gün arkadaşlarımızla son hazırlıklarımızı yapacağız, otobüs sorumlularımızı zaten belirlemiştik ve sonrasında çalışmalarımıza devam edeceğiz."
Toplantıda ayrıca Zonguldak Kadın Kolları çalışmaları ile ilgili genel bir değerlendirme yapıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2018, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER