Acımız çok büyük...

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı CHP Perşembe İlçe Başkanı İsmail Hakkı Dursun’un vefatı nedeniyle yayımladığı taziye mesajında, “Acımız çok büyük. Hizmetlerini, dostluğunu, kardeşliğini, gülen yüzünü hiç unutmayacağız” dedi.

Acımız çok büyük...

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı CHP Perşembe Belde Başkanı İsmail Hakkı Durdu'nun ani vefatı nedeniyle bir taziye mesajı yayımladı. Kantarcı mesajında, "Partimizin Perşembe Belde Başkanı İsmail Hakkı Durdu'yu çok genç yaşta yitirmenin derin üzüntüsü içindeyim. Si,yasette henüz yolun başında olmasına karşın CHP Çaycuma İlçe Başkan Yardımcılığı, Perşembespor Başkanlığı, Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyeliği gibi toplumsal sorumluluğu son derecec yüksek görevler üstlenen ve tüm bunları başarıyla sürdüren rahmetli Durdu, aynı zamanda Perşembe Belediye Başkanı sevgili dostum İsmail İnam'ın da damadıydı" dedi.

DOSTLUĞUNU, KARDEŞLİĞİNİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ

Kantarcı açıklamasını, "Zaman geçtikçe daha iyi anlayacağız ki, Çaycuma ileriye doğru kendine çok hizmeti dokunacak önemli bir değerini, bizlerse elimizdeki hizmet bayrağını gözümüz arkamızda kalmadan devredeceğimiz çok sevgili bir evladımızı, yol arkadaşımızı kaybettik. Acımız çok büyük. Hizmetlerini, dostluğunu, kardeşliğini, gülen yüzünü hiç unutmayacağız. Bu duygularla başta aziz dostum İsmail İnam ve kederli ailesi olmak üzere tüm CHP camiasına, esnaf ve sanatkarlarımıza, Perşmebespor taraftarlarıyla Çaycuma halkına başsağlığı, İsmail Hakkı Durdu evladımıza da Allah'tan rahmet diliyorum. Mekânı cennet olsun. Işıklar içinde uyusun" diyerek bitirdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2018, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER