173. Kuruluş yıl dönümünü kutladı...

Gücünü halkımızın güven, destek ve duasından alan, canını siper ederek görevini fedakârca yerine getiren Emniyet Teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftasını kutlamaktayız. Zonguldak ValisiAhmet ÇINAR

173. Kuruluş yıl dönümünü kutladı...

Gücünü halkımızın güven, destek ve duasından alan, canını siper ederek görevini fedakârca yerine getiren Emniyet Teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftasını kutlamaktayız.


Çağın gereklerine göre kendini sürekli yenileyen, insan haklarına saygı ve hukuk çerçevesinde, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması, faillerin adalete teslim edilmesi gibi görevlerinde vatandaşlarımızla omuz omuza hizmet veren emniyet güçlerimiz, Ülkemizin ve Milletimizin güvenliği ve huzuru için kendi canlarını hiç düşünmeden ortaya koymaktadırlar.

Terör örgütlerine karşı verilen mücadelelerde, hendek operasyonlarında, 15 Temmuz hain darbe girişiminin bastırılmasında ve en son Zeytin Dalı Harekâtında diğer güvenlik güçlerimizle omuz omuza verilen mücadelelerde Polis Teşkilatımız gücünü bir kez daha ispat etmiş olup vatandaşlarımıza güven, düşmana korku vermektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize bir kez daha Allah' tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Aziz milletimiz için güven ve iftihar kaynağı olan Türk Polis Teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümünü kutluyor, tüm emniyet mensuplarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum.

 

 Ahmet ÇINAR

Zonguldak Valisi

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER