İl Müdürüne ziyaret

​​​​​​​Türk Eğitim Sen şube başkanı Şahin Ören ve ekibi il milli eğitim müdür yardımcılığına atanan Erdal Yılmaz'ı ziyaret etti.

İl Müdürüne ziyaret

Türk Eğitim Sen başkanı Şahin Ören konuşmasında,

“Bugün Eğitim Sen olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü yardımcılığına atanan üyemiz uzun yıllar idarecilik yapan değerli müdürümüz Erdal beye ziyarete geldik. Müdürümüz uzun yıllar devletine hizmet eden İl ve ilçe de birincilikleri olan başarılı ve değerli bir kardeşimizdir. Yıllarca başarılara imza atmış bir idareci olarak artık adı kondu asil olarak atandı. Bundan sonra yapacağı çalışmalarda Türk eğitim Sen olarak yanında olacağız ve başarılar diliyoruz.” dedi.

ALİ TOSUNA TEŞEKKÜR EDERİM”

Erdal Yılmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Türk eğitim Sen başkanımızın ve yönetim kurulu üyelerimizin ziyaretinden ziyadesiyle memnun oldum çok teşekkür ediyorum. Bakanlığımızın takdiriyle vekaleten yürüttüğüm müdür yardımcılığı görevine asaleten atanmış oldum. Bu süreçte bize destek veren il başkanlarımıza ilçe başkanlarımıza İl Milli Eğitim müdürümüz Ali Tosun’a teşekkür ediyorum müdürümüzün başkanlığında ve liderliğinde  güzel çalışmalar yapacağımıza eğitim seviyesine daha iyi yerlere geleceğimize ve iyi derece getireceğimize inanıyorum.” ifadelerine yer verdi.

Haber: Neriman Dengiz-Ekrem Açıkgöz

ELMAS TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER