Zorla kaçırılan Tuğba Öğretmen Zonguldak'ta bulundu!

Zorla kaçırılan Tuğba Öğretmen Zonguldak'ta bulundu!

Zorla kaçırılan Tuğba Öğretmen Zonguldak'ta bulundu!

Gebze’de 12 Şubat sabahında saat 08.30’da işe gitmek için evinden ayrılan öğretmen Tuğba Sarıkülçe (28), yanına yaklaşan siyah bir araçtan inen iki kişi tarafından kaçırıldı. Güvenlik kamerasına görüntülerini izleyen aile, Tuğba Sarıkülçe’nin eski erkek arkadaşı Muhammet F. T. tarafından kaçırıldığını düşünüyor.

Alınan bilgilere göre, Gebze’de 12 Şubat sabahında saat 08.30’da işe gitmek için evinden ayrılan öğretmen Tuğba Sarıkülçe (28), yanına yaklaşan siyah bir araçtan inen iki kişi tarafından kaçırıldı. Güvenlik kamerasına görüntülerini izleyen aile, Tuğba Sarıkülçe’nin eski erkek arkadaşı Muhammet F. T. tarafından kaçırıldığını düşünüyor.

10 YIL BOYUNCA POLİSE ŞİKAYET ETTİLER

Sarıkülçe’nin ailesinin iddialarına göre, eski erkek arkadaşı Muhammet F.T. Tuğba Sarıkülçe’ye evlilik teklifi etti. Sarıkülçe bu teklifi reddetmesine rağmen, Muhammet F.T. genç öğretmenin peşini bırakmayarak tehditlerde bulundu. Muhammet F.T. Genç öğretmeni rahatsız etmeyi bırakmaması üzerine aile, 10 yıl boyunca Gebze Beylikbağı Emniyet Müdürlüğüne şikayette bulundu.

ARAÇTAN KİMLİĞİ ÇIKTI!

Polis ekiplerinin çalışmaları sonucunda, Tuğba Sarıkülçe'nin kaçırıldığı araç Çayırova ilçesinde terk edilmiş halde bulundu. Araç içerisinden genç öğretmenin kimliğinin ve çantasının çıktığı öğrenildi. Öte yandan aile, Tuğba öğretmenin bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Programın bugünkü yayınında genç öğretmenin Zonguldak’ta bulunduğu ortaya çıktı.

TESLİM OLDU!

Muhammet F.T. tarafından silah zoruyla kaçırıldığı kesinleşen Tuğba öğretmen, Muhammet F.T.’yi evleneceğiz diyerek ikna etti. Muhammet F.T. ve Tuğba Sarıkülçe, daha sonra Zonguldak’taki emniyet müdürlüğüne giderek teslim oldu. Darp edildiği belirlenen Tuğba öğretmenin ailesi, kızlarının bulunduğunu öğrenince canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 12:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER