Yumruklar hava uçuştu... Sokak ortasındaki kavga kameralarda

Ereğli ilçesinde bir iş yerinde çıkan kavgada bir kişi ağır yaralandı. Yaralı özel hastanede tedavi altına alınırken, olayla ilgili olarak 3 kişi gözaltına alındı.

Yumruklar hava uçuştu... Sokak ortasındaki kavga kameralarda

 

Kdz.Ereğli'de iki grup arasında henüz belirlenemeyen nedenle çıkan kavga güvenlik kameralarınca kaydedildi.  

TİCARİ TAKSİ İLE GELDİLER, ÇIRAĞIN ÜZERİNİ ARADILAR

Müftü Mahallesi Şehit Asım Çömeten Sokak üzerindeki işyerinin önüne ticari taksiyle gelen iki kişi ile buranın önünde bekleyen işyerinde çırak olan çalışan kişi arasında tartışma çıktı.  

TEKME, TOKAT, SÜPÜRGE...

 Tartışmaya işyeri sahibi ve çalışanların da katılması ile büyüdü. İki grup arasında tekme tokat ve süpürge sapının da kullanıldığı kavgada 1 kişi başına aldığı şişe darbesi ile ağır yaralandı.  

TİCARİ TAKSİ İLE AYRILDI

Yaralanan kişi kendi geldiği ticari taksiye binerek olay yerinden uzaklaştı. İlçedeki özel bir hastaneye kaldırılan kişinin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Polis olayla ilgili 2 kişiyi gözaltına aldı.

  GÖRÜNTÜLERE YANSIDI

 Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, ticari taksiyle gelen iki kişinin işyerinin çırağının önce üzerini aradığı ardından yumruk attığı, işyeri sahiplerinin olay yerine gelmesi ile kavganın büyüdüğü görülüyor. Son bölümde ise şüphelilerden birinin aracın ön tarafında bulunan alkol şişesini çıkardığını diğer kişinin de bu şişeyi elinden alarak kafasına vurduğu anlar yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER