Üniversite öğrencisi kız zorla kaçırıldı!

Zonguldak'ta darp edilen üniversite öğrencisi şikayetçi oldu

Üniversite öğrencisi kız zorla kaçırıldı!

Zonguldak'ta üniversite öğrencisi Sıla Bayram(24), kız arkadaşı vasıtasıyla tanıştığı C.K.'nın kendisini darp ettiğini iddia ederek polise şikayette bulundu. Uzaklaştırma kararının polis tarafından kabul edilmediğini ifade eden Bayram, "Evden çıkmak istedim ama izin vermedi. Kapıyı kilitledi ama ben bir şekilde kaçtım. Sonra aracıyla peşimden gelip beni darp etti. Zorla araca bindirerek darp etmeye devam etti ve evimin önünde beni aşağıya attı. Ben tek başına öğrenciyim ve korkuyorum. Bunun travmasını çok yaşıyorum." dedi. 

Olay, önceki gün Bahçelievler Mahallesi'nde meydana geldi. Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Sıla Bayram, kız arkadaşı Y.M.'nin arkadaşları olan iki genç ile tanıştı. Bayram, arkadaş grubu içerisinde olan C.K.'nın davranışlarından rahatsız olunca evine gitmek istedi. C.K. iddiaya göre, genç kızın evine gitmesine izin vermeyerek kapıyı kilitledi. C.K. ile Bayram arasında tartışma çıktı. Bayram, C.K.'nın bir anlık boşluğundan yararlanarak dışarı kaçtı. Kendi evine giden genç kızı takip eden C.K., darp ederek zorla aracına bindirdi. Bayram'ı darp etmeye devam eden C.K., bir süre sonra evinin önünde araçtan dışarıya attı. Bayram, polisi arayarak yardım istedi. Gelen polis ekipleri C.K.'yı gözaltına aldı. Bayram'ın şikayetçi olduğu C.K., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 

ŞİKAYETÇİ OLDU 

Sıla Bayram ise darp raporu aldıktan sonra karakolda ifade verdi. Yaşadıkları nedeniyle psikolojik travma yaşadığını ifade eden Bayram, şöyle dedi:

 "Arkadaş gurubuyla evde oturuyorduk. Benimde o gün yeni tanıdığım insanlar da evde vardı. Kız arkadaşım gelmem için çok ısrarcı olunca gitmiştim. İlerleyen saatlerde o evde bulunmak istemedim ve dışarı çıkmak istemedim. C.K., benim çıkmama izin vermedi. Kapıyı kilitledi ama ben bir şekilde kaçtım. Sonra aracıyla peşimden gelip beni darp etti. Zorla araca bindirerek darp etmeye devam etti ve evimin önünde beni aşağıya attı. Ben tek başına öğrenciyim ve korkuyorum. Bunun travmasını çok yaşıyorum. Bir şekilde eve çıktım. Polisi ve aileme haber verdim."

'ÖĞRENCİYİM VE KORKUYORUM' 

Yaşadıklarını kendisine bir ders niteliğinde olduğunu Bayram, talep etmesine rağmen şüpheli kişiye evine ve kendisine karşı uzaklaştırma cezası verilmediğini ifade etti. Bayram, " Bana ağza alınmayacak küfürler etti, tehditler etti. 'Emniyet müdürünü aradım. Beni kim alabiliyormuş. Hani beni aldır' şeklinde cümleler kurdu. Ben boyun eğmedim ve bu benim başıma geldi. Başka kimsenin başına gelmesin. Ben tedbir kararı istedim ama hiçbir ses çıkmadı. Ben tek başına öğrenciyim ve korkuyorum. Bunun travmasını çok yaşıyorum. Evimin penceresini dahi açamıyorum. Uykularımdan sıçrayarak uyanıyorum. Bu benim başıma geldi bir daha kimsenin başına gelmesin." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 08:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER