Sosyal medyadan aday olmayacağını açıkladı… “Her vedalar yeni bir başlangıçtır!”

Sosyal medyadan aday olmayacağını açıkladı… “Her vedalar yeni bir başlangıçtır!”

Ak Parti Çatalağzı Belde Başkanı Kerem Güneş, sosyal medya hesabında bir paylaşımda bulunarak 7. Olağan kongrede aday olmayacağını duyurdu.

Belde Başkanı Güneş’in paylaşımı:

“HER VEDALAR YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR...!

Çok değerli ÇATALAĞZI 'lı hemşerilerim 2012 yılında Ak Parti KİLİMLİ Kurucu İlce yönetim kurulu üyeliğimle başlayan ve 2014 yılında ÇATALAĞZI Belde Başkanlığı görevi ile ( 2014-2019 ) devam ettirdiğim Ak Parti ÇATALAĞZI belde başkanlığı görevimi aday olmayarak bırakıyorum.

Görev yaptığım süre boyunca 2 dönem beraber çalışmayı sürdürdüğüm tüm yönetim kurulu , kadın kolları , gençlik kolları , mahalle başkanlarıma ve tüm Ak Parti ÇATALAĞZI üyelerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyor haklarını helal etmelerini istirham ediyorum.

Ak partimizin hizmet düstru içerisinde görevime layık olmaya gayret gösterdim. Şahsım olarak vicdanen rahatım. Çünkü siyaset yaşadığımız yer itibari ile bizlere çıkar menfaat değil ailemizden feragat etmemizi cebimizden feragat etmemizi gerektiren bir sistem. Sadece şunu temenni ediyorum ki VEFA denildiği gibi İstanbul’da bir semt ismi olmasın. Belde Başkanlığı yaptığımız dönemde tüm yönetim kurulu üyelerimiz kadın kollarımız ve dava arkadaşlarımızla birlikte ÇATALAĞZI beldemiz 'de kapı kapı dolaşarak Ak Partimiz için vatandaşlarımızın desteğini istedik.

Yeni süreçte bayrağı teslim almış olduğum belde başkanı arkadaşıma yine aynı bayrağı teslim etmenin onur ve gururunu yaşıyorum. Belde Başkanına ve yönetimine başarılar diliyorum bizlere bir görev düştüğünde her zaman yardımcı olacağımızı belirtmek isterim...

Bu vesile ile 7. Olağan kongremizin milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum... Bilerek yada bilmeyerek kırdığımız kişilere de özrümü beyan etmek isterim ben Hakkımı Helal ediyorum inşallah sizlerde Helal edersiniz...

Rabbim gelecek nesillere güzel bir gelecek bırakmayı bizlere ve bizlerden sonraki nesillere nasip etsin inşallah...

ALLAH'A EMANET OLUN…”

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER