Sapığa meydan dayağı... İlk vukuatı değilmiş

Zonguldak’ta bir kadını taciz ettiği iddiasıyla caddeden geçenler tarafından feci şekilde dövülen adamın daha öncede halk otobüsünde kadınları taciz ettiği ortaya çıktı.

Sapığa meydan dayağı... İlk vukuatı değilmiş
Gazipaşa Caddesi’nde yürüyen bir kadın, arkasından geldiğini iddia ettiği adama ‘Beni mi takip ediyorsun, sen sapık mısın’ diye bağırdı. Caddeden geçen vatandaşlar ise kadına ne olduğunu sordu. Kadın, adamın kendisini takip ve taciz ettiğini söyleyince kalabalık adama saldırdı. Burnuna ve yüzünün çeşitli yerlerine darbe alan adam yere yığıldı. Adamın yardımına ise çevredeki esnaf koştu.
Olaya ise cadde üzerinde bulunan trafik polisleri müdahale etti. Kadını ve adamı koruma altına alan polis, olay yerine ambulans istedi. Yaralanan adam ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kadın ise polis ekiplerince ifadesi alınmak üzere karakola götürülmek istendi. Polis otosuna binmeyi reddeden kadın, polisin çağırdığı ticari taksi ile emniyete götürüldü. Polis, adama vuran kişi ya da kişilerin bulunması için çalışma başlattı. Şahsın bu vukaatinin ilk olmadığı öğrenildi. Daha oncede Halk otobüslerinde bir bayanı taciz ettiği için darp edilen ve Zonguldak belediyesinde zabıta memuru olduğu öğrenilen Yakup Milleti'li hakkında tahkikat sürdürülüyor

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2019, 19:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER