Müteahhit belinde silahla kamu binasını bastı! Küfürler yağdırdı, mühendise saldırdı

BEÜ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı silahla gelen Müteahhit, çalışan personele küfürler ve tehdit ettiği iddia edildi.

Müteahhit belinde silahla kamu binasını bastı! Küfürler yağdırdı, mühendise saldırdı

ÖZEL İÇERİK

İddiaya göre olay Üzülmez’de bulunan Bülent Ecevit Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı yaşandı. Bülent Ecevit Üniversitesine inşaat yapım ihalesi alan ve işi tamamlayan Çalışkaner İnşaat'ın sahibi Mahmut Çalışkaner, ilk olarak Bülent Ecevit Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığını telefon ile arayarak hakkediş konusunda, kurumda çalışan Makine Mühendisi Özer Sönmez ile tartıştı. Yaşanan tartışmanın ardından aracı ile Üzülmez’de bulunan Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı binasına gelen müteahhit Mahmut Çalışkaner iddiaya göre ilk olarak mühendis Özer Sönmez küfürler yağdırdı ardından ise mühendisin boğazını sıktı. Müteahhit yanında bulunan şahıs, müteahhidi sakinleştirmeye çalışırken, Mahmut Çalışkaner belinde bulunan silahı gösterdi. Yaşananların ardından binada büyük bir panik yaşandı. Küfür ve tehditler savuran müteahhit olay yerinden ayrıldı. Yaşanan arbede ile ilgili tutanak tutularak soruşturma başlatıldı.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 14:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet çakıcı
Mehmet çakıcı - 1 yıl Önce

Bu üniversiteye ne oldu böyle. Eskiden böyle şeyler yaşanmıyordu üniversitede. Genel sekreter bağlı dairelerinden habersiz. Tabiki uçarak koltuğa geldiği için kendine bağlı dairelerin işlerinden anlamıyor. Öğrenmeye de çalışmıyor. Yazık oluyor üniversiteye. Önceki rektör zamanında böyle şeyler mümkün olmuyordu.

Oğuz
Oğuz - 1 yıl Önce

Güvenlik ne yapıyormuş. Genel sekreter ne yapıyor bu üniversitede.

Tahir
Tahir - 1 yıl Önce

üzülmezde üniversitenin arazisini yediemin otoparkı olarak kullanıyorlar. üniversite bildiği halde neden işlem yapmıyorlar. kaç defa buraya gelip inceleme yaptılar. ancak birileri üniversitenin arazisinden çok yüksek para kazanıyorlar. burası birde üniversitenin biriminin hemen yan tarafı. güvenlik görevlileri takip etmiyor. üniversitenin yerlerine sahip çıkmıyorlar. genel sekreter ne yapıyor.

SIRADAKİ HABER