Köpeğe işgence yaparak öldürdüler!..

Zonguldak'ın Kozlu ilçesine bağlı Askeritepe Mahallesinde kafasına bidon geçirilmiş ve üzerinde de sigara yanıkları olduğu görülen bir köpek cesedi bulundu.

Köpeğe işgence yaparak öldürdüler!..

Edinilen bilgiye göre, Kozlu ilçesine bağlı Askeritepe mahallesinde yapılmaya başlanan yeni hayvan barınağının yakınında üzerinde sigara yanıkları olan ve kafasına da bidon geçirildiği tespit edilen bir köpek cesedi bulundu. İşkence yapılarak öldürüldüğü anlaşılan köpeğin cesedini Kozlu Belediyesi'ne bağlı hayvan ekibi olay yerinden aldı. Son zamanlarda özellikle Kozlu'da hayvanlara yönelik şiddetin arttığını vurgulayan hayvanseverler, "Artık insanlığımızdan utanır olduk!.. Kozlu'da son zamanlarda hayvanlara karşı ciddi oranda şiddet olayları artmaya başladı.Askeritepe mevkisine yapılmakta olan yeni hayvan barınağının hemen yanında işkenceye maruz kalarak öldüğü tespit edilen bu hayvanın üzerindeki işkence izleri olayın vahamiyetini gözler önüne seriyor. Bunu yapanlar insan olamaz!.. Bunu yapanların Allah belasını versin!.." şeklinde sert tepki gösterdi.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2019, 10:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayan
Bayan - 11 ay Önce

Allah bin türlü belasını versin bunu yapanların caycırıcı cezalar gelmedigi sürece bu işkenceler bitmez !!!!!!!

67
67 - 11 ay Önce

bunlar müptezel pislikler çekiyorlar maddeyi saldırma isteği geliyor içlerine bunları ceza evine koyacan gün yüzü göstermeyecen

SIRADAKİ HABER