"Kızımı kaçırdılar..."

Zonguldak’ta 13 yaşındaki kız çocuğundan 3 gündür haber alınamıyor...

"Kızımı kaçırdılar..."

Zonguldak'ta geçen salı, okula gidiyorum diyerek evden çıktıktan sonra bir daha haber alınamayan ortaokul öğrencisi Aleyna Bozdemir için ailesi kayıp başvurusunda bulundu.

Yeşilmahalle'de oturan Ahmet Bozdemir ile Gülay Bozdemir çiftinin iki çocuğundan büyüğü Teoman Papila Ortaokulu öğrencisi Aleyna Bozdemir, geçen salı 'okula gidiyorum' diyerek evden çıktı. Gülay Bozdemir, öğle saatlerinde okul önünde gördüğü kızından bir daha haber alamadı. Aleyna Bozdemir için polise kayıp başvurusunda bulunuldu. Gülay Bozdemir, kızının bulunması için yetkililerden haber destek istedi. Kızının hayatından endişe ettiğini ifade eden Bozdemir, şöyle dedi: 

"Salı günü saat 10.30 civarında okula gitti. Psikolojisi bozuktu. Anlayabiliyordum annesi olarak. Saat 1 civarında hastaneye giderken okulun önünden geçtim. Çocuğumu gördüm. Hastaneye gittiğimi söyledim. Bana psikolojisinin bozuk olduğunu okulda dışlandığını ve arkadaşlarının kendisiyle oynamak istemediğini söyledi. 'Annem ben seni çok seviyorum' diye sarıldı. 'Üzülme yavrum' dedim. Hastaneden işim bittikten sonra saat 20.30'a kadar bekledim. Gelmeyince eşime haber verdim. Kızımı aradık çevrede ama bulamadık. Sonra karakola gittik. İfademizi aldılar. Üçüncü kez kayboldu. O gün herhangi bir tartışmamız olmadı. Arkadaş gibiydik. Endişe duyduğumu anlattım karakolda. Kızımın bulunmasını istiyorum."

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER