Gazeteci Selçuk Koçaklı'ya adliye önünde silahlı saldırı!

Zonguldak Adliyesi önünde, boşanma davası sonrası taraflar arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü, tabancayla vurulan Selçuk Koçaklı (33) ağır yaralandı.
Olay, saat 12.30 sıralarında Zonguldak Adliyesi önünde meydana geldi. Boşanma davasının duruşmasından çıkan kadın ve yakınları ile boşanma aşamasında olduğu H.O.K. arasında tartışma çıktı. Tartışma büyüyüp kavgaya dönüşürken, H.O.K. aracından aldığı tabancayla, boşanma aşamasında olduğu eşinin yakını Selçuk Koçaklı'ya ateş etti. Karnından yaralanan Selçuk Koçaklı, kanlar içinde yerde kaldı. Haber verilmesiyle gelen sağlık ekiplerinin müdahalede bulunduğu Selçuk Koçaklı, ambulansla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yerel bir gazetede muhabirlik yapan Selçuk Koçaklı'nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.
Polisler, olayın ardından taraflar arasında adliye önünde çıkan arbedeyi ayırmakta güçlük çekti. Bir polis, silahını yukarı kaldırarak kalabalığın dağılması yönünde uyarıda bulundu. Bir süre sonra kalabalık dağıldı.
Olayın ardından kaçan şüpheli H.O.K.'nin Mithatpaşa Mahallesi Dağyolu Sokak üzerinde aracı bulundu. Polis daha sonra da H.O.K.'yi yakaladı ve yanındaki yakınlarıyla birlikte gözaltına aldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 17:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Antre67
Antre67 - 1 yıl Önce

Olayı bilmesek gazateciye saldırı basit bir boşanma davası zannedeceğim... Gazeteci selçuk bey! Ve ailesi yüzünden o aile mahalleyi terk etti sustular selcuk'un kardeşi ile vuranın kız kardeşi evli vuranın kız kardeşini selçuk ve ailesi dövdü davada buydu çıkışta saldırganda gazeteci ve ailesi bir grup arabanın önünü kesiyor bir grup arabaya taarruz ediyor vuran kendini savunuyor haberi tarafsız ve doğru yapın yapmazsanız da habercilik yapmayın kimse vurulmasın kimseye bişey olmasın ama kimsede kimseyi ezmesin adam almış karısını çekmiş gitmiş ne peşine düşüp bu hale getirdi gazeteci ve ailesi yazık değil mi diğerlerine ne yapsınlar yasalara güvenip mahkemeye vermişler mahkeme önünde önleri kesilmiş arkadan koşanlar var ne yapacaktı arabadakiler?

SIRADAKİ HABER