Evlenmek için izmir’e gidiyorum diye evden çıkan gencin cansız bedenine ulaşıldı

Zonguldak’tan geçen Ağustos ayında sosyal medya üzerinden tanıştığı kızla buluşmak için İzmir’e giden ve kendisinden haber alınamayan Mutlu Kıyar’ın (23) cansız bedenine ulaşıldı. Mutlu Kıyar’ın cansız bedeni İzmir’in Çeşme ilçesinde bulundu. Ailesi cenazenin teşhisi için Zonguldak’tan İzmir’e hareket etti.

Evlenmek için izmir’e gidiyorum diye evden çıkan gencin cansız bedenine ulaşıldı

Zonguldak’ta yaşayan Mutlu Kıyar, ailesinin iddiasına göre sosyal medya üzerinden İzmir’de yaşayan Y.G., isimli bir kızla tanıştı. Y.G.’ile telefon üzerinden ailesini de tanıştıran Mutlu Kıyar, geçen 11 Ağustos’ta babasına ‘Baba ben İzmir’de bir kızla tanıştım onunla evlenmek istiyorum. İzmir’e gitmem lazım’ dedi.

Otobüsle İzmir’e giden genç, babasını arayarak ‘Beni merak etme İzmir’deyim’ dedi. Talihsiz gencin ölüm haberi ise bu sabah aileye ulaştı. Polis İzmir Çeşme’de Mutlu Kıyar’ın ağaca asılı halde olan cansız bedenine ulaştı. Ailesine haber verilmesi üzerine yakınları İzmir’e hareket etti.

AİLESİ MÜGE ANLININ PROGRAMINDA ARIYORDU

Mutlu Kıyar'a hiçbir şekilde ulaşamayan ailesi, en son Müge Anlı tarafından sunulan ''Tatlı Sert'' programında oğullarını bulmaya çalışmıştı. 4 Eylül tarihinde çıktıkları programda, henüz 23 günlük kayıp olan oğullarını aramaya oyulan ailesi başvurdukları bu yöntemden de sonuç alamamıştı.

24 gündür kayıp Zonguldaklı genç Müge Anlı’nın sunduğu “Tatlı Sert” programında aranıyor
 

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2019, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER