Belediyede olay! Belediye personeli vatandaşa saldırdı

Zonguldak Belediyesi su İşleri biriminde vatandaş ve memur arasında tartışma yaşandı. 

Belediyede olay! Belediye personeli vatandaşa saldırdı

Edinilen bilgilere göre, memur ile vatandaş arasında başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Görevli memur vatandaşa saldırırken diğer çalışanlar olayı güçlükle yatıştırdı. Kavganın çıkış nedeni henüz bilinmezken, personel vatandaşa küfürler yağdırdı. Yaşananlar vatandaşlar tarafından cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi.

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 ay Önce

Vatandaşın ettiği küfürden sonra olaylar büyümüştür haber niteliği yanlıştır .

Solche
Solche - 2 ay Önce

Kendi aranızdaki cekismelerinizi buraya haber diye yapıp insanlara okutuyorsunuz ne yapmista vatandas bu adama böyle sinirlendirmiş

ZEKİ ELEMAN
ZEKİ ELEMAN - 2 ay Önce

haberin başlığını değiştiriyorum Zonguldak belediyesi çalışanı kendine küfür eden vatandaşa saldırdı.muhalefetinde seviyesi olur.yapılmayanları eleştirebilirsiniz fakat böyle olayları çarpıtarak bir yere varamazsınız.

BÖ
- 2 ay Önce

Durum anlattığınız gibi yaşandıysa isim de verseydiniz. Haberinizin doğruluğuna bu kadar güveniyorsanız gizli tutmanıza gerek de yoktu.

67fener
67fener - 2 ay Önce

zong insanının agzında hep küfür kavgada küfür arkadas arası sohbette küfür bu kent bir adım ilerlemez

Vatandaş Rıza
Vatandaş Rıza - 2 ay Önce

Vatandaş ne hakla memura küfür edebilir ? Olayın başını vermeden ortasından haber yapmak size yakışıyor mu ?????

He67
He67 - 2 ay Önce

Kime seni s.....m derseniz size bu tepkiyi verir! Devletin memuruna bu kelimeyi kullanan arkadaş veznenin tam hesap düzeltme saatinde sıra almadan işlem yaptırmak istemiş ve memur arkadaş tarafından beyfendi sıranızı takip edin demesi üzerine vatandaşın tepki vererek küfür etmesi sonucu olay vuku bulmuştur. Bu kelimeyi mabadına güvenen kim varsa gitsin emniyet ve valilikte de yapsın o zaman adam derim ona. Biri gelir ben Cumhurbaşkanına hakaret etmiş adamım siz kimsiniz der tehdit eder kimi de söver.

Seher
Seher - 2 ay Önce

Bu belediyeye bu dönem ne oldu. Sürekli belediye içinde olay oluyor. Bu nasıl disiplin, nasıl kamu idairesi. Böyle olaylar önceden hiç olmuyordu.

SIRADAKİ HABER