Ağaca asılı halde bulunan genç toprağa verildi

Zonguldak’ta sosyal medya üzerinden tanıştığı kızla buluşmak için İzmir’e giden ve 48 gün sonra ağaca asılı halde bulunan Mutlu Kıyar son yolculuğuna uğurlandı.

Ağaca asılı halde bulunan genç toprağa verildi

Zonguldak’ta sosyal medya üzerinden tanıştığı kızla buluşmak için İzmir’e giden ve 48 gün sonra ağaca asılı halde bulunan 22 yaşındaki Mutlu Kıyar, memleketi Zonguldak’ta düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Yaşanan olayın ardından Kıyar ailesi İzmir'e giderek Adli Tıp işlemlerinin ardından sabah saatlerinde Zonguldak'a döndü. Mutlu Kıyar'ın cenazesi ilk olarak baba evine getirilerek helallik alındı.

Zonguldak’ın Kozlu ilçesi Kızılcakese köyünde cenaze töreni düzenlendi. Kıyar, düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazın ardından Mutlu Kıyar’ın cenazesi köyde bulunan aile mezarlığına defnedildi.

Cenaze namazı sonrası güçlükle ayakta durabilen baba Mustafa Kıyar, taziyeleri kabul etti.

İhlas Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2019, 16:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail Eser
İsmail Eser - 11 ay Önce

Elmas67 aldığınız reklam kampus.com ancak verdiği reklamda ise nasıl Hristiyan olunur diye bir yazı var Zonguldak'a ve zonguldaklılara yakışmayan bir reklam almışsınız kaldırmanızı rica ediyorum.

SIRADAKİ HABER