24 gündür kayıp Zonguldaklı genç Müge Anlı’nın sunduğu “Tatlı Sert” programında aranıyor

Zonguldak'ta yaşayan ve sosyal medya üzerinden tanıştığı genç kadın ile görüşmek için İzmir'e giden 23 yaşındaki Mutlu Kıyar'ın ailesi, oğullarını Müge Anlı’nın sunduğu “Tatlı Sert” programında arıyor.

24 gündür kayıp Zonguldaklı genç Müge Anlı’nın sunduğu “Tatlı Sert” programında aranıyor

OLAY NASIL OLMUŞTU?

Zonguldak’tan sosyal medya üzerinden tanıştığı kızla buluşmak için İzmir’e giden ve 24 gündür haber alınamayan Mutlu Kıyar’dan (23) haber alamayan ailesi çocuklarının hayatından endişe ettiklerini söyledi.

Zonguldak’ta yaşayan Mutlu Kıyar, ailesinin iddiasına göre sosyal medya üzerinden İzmir’de yaşayan Y.G., isimli bir kızla tanıştı. Y.G. ile telefon üzerinden ailesini de tanıştıran Mutlu Kıyar, geçen 11 Ağustos’ta babasına ‘Baba ben İzmir’de bir kızla tanıştım onunla evlenmek istiyorum. İzmir’e gitmem lazım’ dedi. Otobüsle İzmir’e giden genç, babasını arayarak ‘Beni merak etme İzmir’deyim’ dedi. Mutlu Kıyar ile son görüşmelerinin bu olduğunu belirten aile, “Mutlu ile en son o zaman görüştük.

Mutlu’dan haber alamıyoruz kayıplara karıştı. Telefonu kapalı. Kız arkadaşının da numarası var onu da aradık o da kapalı. Polis, jandarma ve yetkili birimlerden Mutlu’nun bulunması için yardım istedik. Onlar da araştırıyor. Ne kızdan ne de çocuktan 24 gündür haber alamıyoruz” dedi. Çocuklarının hayatından endişe duyduklarını belirten aile görenlerin polise veya jandarmaya haber vermesini istedi.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER